Jméno | Oddíl | ELO nár. | FIDE | |
---|---|---|---|---|
1. | Babička Michal | SK Děčín | ||
2. | Baier Jan | TJ Klášterec nad Ohří | ||
3. | Balín Daniel | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
4. | Balín Jan | TJ Tatran ZKZ Podbořany | ||
5. | Balín Kamil | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
6. | Bartoš Václav | ŠK Teplice | ||
7. | Bažantová Marie | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
8. | Bechyně Jaroslav | SK Loko Praha | ||
9. | Bobek Daniel | ŠK Teplice | ||
10. | Brejník Gustav | SK Litoměřice | ||
11. | Bureš Karel | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
12. | Burger Kryštof | ŠK Teplice | ||
13. | Bůžek Jakub | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
14. | Bürgermeister Michal | Šachy Povrly | ||
15. | Capová Markéta | TJ Klášterec nad Ohří | ||
16. | Carboch Ladislav | TJ Svádov-Olšinky | ||
17. | Chmelík Jiří | TJ Sokol Litvínov-Lom. | ||
18. | David Miroslav | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
19. | Dlouhý David | Šachový klub Bohnice | ||
20. | Do Hung | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
21. | Goč Vlastimil | SK Děčín | ||
22. | Grigorova Liubov | ŠK Teplice | ||
23. | Gruss Petr | TJ Klášterec nad Ohří | ||
24. | Grussová Helena | TJ Klášterec nad Ohří | ||
25. | Gárská Anna | ŠK Spartak Chodov | ||
26. | Gárská Lenka | ŠK Spartak Chodov | ||
27. | Gárský Pavel | ŠK Spartak Chodov | ||
28. | Hadraba Vladimír | ŠK Teplice | ||
29. | Hellinger Jan | TJ Slavia SČE Děčín | ||
30. | Hendrych Radek | SK Děčín | ||
31. | Horák Aleš | TJ Sokol Údlice | ||
32. | Horák Jiří | TJ Slovan Jirkov | ||
33. | Hozda David | CHESS MOST | ||
34. | Hrabal Ivan | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
35. | Hrouda Marek | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
36. | Hula Lukáš | TJ Slavoj Litoměřice | ||
37. | Janda Kryštov | Neregistrovaný | ||
38. | Janda Zdeněk | SK Děčín | ||
39. | Janoušek Lukáš | TJ Sokol Údlice | ||
40. | Jecha Petr | 2222 ŠK Polabiny | ||
41. | Jerman Richard | ŠO TP Nova Kladno | ||
42. | Jirásek Jiří | TJ Slovan Jirkov | ||
43. | Jirásko Miroslav | Neregistrovaný | ||
44. | Joukl Zdeněk | Sokol Mladá Boleslav |
Jméno | Oddíl | ELO nár. | FIDE | |
---|---|---|---|---|
45. | Juřek Josef | ŠK AD Jičín | ||
46. | Jírek Jiří | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
47. | Jírková Jana | Neregistrovaný | ||
48. | Kalinová Eliška | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
49. | Kalužný Matyáš | TJ Sokol Údlice | ||
50. | Kalužný Maxmilián | TJ Sokol Údlice | ||
51. | Kapras Petr | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
52. | Karvánek Matěj | Šachy Povrly | ||
53. | Kolář Daniel | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
54. | Konkoľ Emil | Jiný | ||
55. | Konkoľová Nikola | Jiný | ||
56. | Kopáček Luboš | Neregistrovaný | ||
57. | Kopáček Lukáš | CHESS MOST | ||
58. | Kočiščák Jiří | Šachový klub GEOFIN Ostrava | ||
59. | Krejčí Josef | SK Boršice | ||
60. | Krutský Martin | ŠK Teplice | ||
61. | Král David | ŠK Teplice | ||
62. | Kubík Miroslav | CHESS MOST | ||
63. | Kubíková Hana | TJ Praga Praha | ||
64. | Kudela Stanislav | TJ Sokol Praha-Vršovice | ||
65. | Kudera Jiří | TJ Slavoj Litoměřice | ||
66. | Kufel Pavol | ŠK Teplice | ||
67. | Kufel Pavol | ŠK Teplice | ||
68. | Kufel Vojtěch | ŠK Teplice | ||
69. | Kutiš Martin | TJ Klášterec nad Ohří | ||
70. | Kuznetsov Mikhail | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
71. | Lizoň Andrej | Neregistrovaný | ||
72. | Lácha Josef | ŠK ERA Poštovní spořitelna | ||
73. | Mach Štěpán | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
74. | Machová Simona | Neregistrovaný | ||
75. | Macíková Kamila | SK Děčín | ||
76. | Makevich Pavel | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
77. | Malý Jiří | ŠK Teplice | ||
78. | Mikeš Jan | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
79. | Mrišo Miloš | CHESS MOST | ||
80. | Mrišo Štěpán | Neregistrovaný | ||
81. | Mrišová Eliška | CHESS MOST | ||
82. | Muller Marcin | Jelonka Jelenia Góra | ||
83. | Neuman Petr | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. | ||
84. | Novák František | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
85. | Palas Aleš | TJ Kralupy nad Vltavou | ||
86. | Pavelka Jan Huber | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
87. | Pavelka Miroslav | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
88. | Piskač Marek | ŠK Teplice | ||
89. | Polanský Adam Luboš | CHESS MOST | ||
90. | Popper Tomáš | Jiný | ||
91. | Přibyl Jakub | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
92. | Randák Richard | ŠK Spartak Chodov | ||
93. | Rojt Jiří | ŠK Spartak Ústí n.L. |
Jméno | Oddíl | ELO nár. | FIDE | |
---|---|---|---|---|
94. | Roubík Ondřej | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
95. | Rubeš Jan | ŠK Teplice | ||
96. | Sejkora Vlastimil | SK Děčín | ||
97. | Semová Lada | CHESS MOST | ||
98. | Sivák Rostislav | CHESS MOST | ||
99. | Soukup Václav | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
100. | Stehlík Filip | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
101. | Stehlík Jiří | Sokol Kolín | ||
102. | Stránská Lenka | Neregistrovaný | ||
103. | Stránský Jiří | Neregistrovaný | ||
104. | Sysel František | Šachy Povrly | ||
105. | Tomášek Jaromír | Neregistrovaný | ||
106. | Tomášek Matěj | Neregistrovaný | ||
107. | Trnka Miroslav | TJ Tatran ZKZ Podbořany | ||
108. | Tureček Václav | TJ Svádov-Olšinky | ||
109. | Velička Petr | Šachový klub GEOFIN Ostrava | ||
110. | Veltruský Petr | Jiný | ||
111. | Veselý Ladislav | SK Děčín | ||
112. | Vesselovsky Serguei | Beskydská šachová škola o.s. | ||
113. | Vilímová Monika | TJ Kavalier Sázava | ||
114. | Vladimír Závůrka | TJ Kavalier Sázava | ||
115. | Vnouček Pavel | Neregistrovaný | ||
116. | Votruba Jan | Jiný | ||
117. | Weber David | TJ Sokol Údlice | ||
118. | Wirkner František | TJ Klášterec nad Ohří | ||
119. | Zahradník Aleš | Šachy Povrly | ||
120. | Zeman Filip | ŠK Teplice | ||
121. | Zeman Pavel | ŠK Teplice | ||
122. | Zima Tomáš | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
123. | Zmeškal Stanislav | TJ Slovan Jirkov | ||
124. | Šaffová Michaela | TJ Sokol Litvínov-Lom. | ||
125. | Šilhavý Miroslav | Jiný | ||
126. | Šimek David | TJ Klášterec nad Ohří | ||
127. | Škuthan Jiří | CHESS MOST | ||
128. | Škuthan Radek | CHESS MOST | ||
129. | Šlampa Jan | TJ Sokol Údlice | ||
130. | Šlechta Karel | ŠK Sokol Vyšehrad | ||
131. | Šmíd Pavel | ŠK Spartak Ústí n.L. | ||
132. | Šplíchal Stanislav | TJ Mittal Ostrava | ||
133. | Šponták Robert | TJ Klášterec nad Ohří | ||
134. | Štěpánek Svatopluk | ŠK Sokol Vyšehrad | ||
135. | Švec Jiří | Neregistrovaný | ||
136. | Žahour Ivan | ŠK Teplice | ||
137. | Železný Jiří | Šachy Povrly | ||
138. | Čaloun Petr | ŠK Spartak Chodov | ||
139. | Čermák Jan | ŠK MOSAD Česká Kamenice | ||
140. | Černý Jakub | SK Děčín | ||
141. | Řezáč Josef | TJ Klášterec nad Ohří | ||
142. | Říha Jaroslav | ŠK Spartak Ústí n.L. |
Jméno | Oddíl | ELO nár. | FIDE | |
---|---|---|---|---|
143. | Říha Jaroslav | TJ ČSAD Libouchec |