Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Soutěže žáků - Přebory škol - Přebor škol

 
 
 

 
 
 okresní kolo přeboru škol v šachu
pro školní rok 2022-2023
  Chlumec - Dům kultury 
 čtvrtek 1. 12. 2022
 
 
Pod patronací obce Chlumec
 
Slavnostní zahájení přivítáním účastníků od
vážené paní starostky JUDr. Veroniky Srnkové 

Děkujeme za účast všem, 95 žáků/žákyň, studentů/studentek
a samozřejmě poděkování vedoucím školních výprav.
 
Konečné pořadí týmů se soupiskami první čtyř hráčů

1.stupeň     2.stupeň    střední školy
 
Pořadí finále po play-off

1.stupeň: 
1. Vít Zischka (ZŠ SNP)
2. Vojtěch Vlačiha (ZŠ Povrly)
3. Jan Řeháček (ZŠ SNP)
4. Filip Hušek (ZŠ Povrly)

Nejlepší dívka: Klímová Adéla (ZŠ Vojnovičova) 
 
2.stupeň:
1. Martin Michael Mikulka (Gymnázium Jateční)
2. Jáchym Rejzek (Gymnázium Jateční)
3. Ondřej David (ZŠ Vojnovičova)
4. Petr Kolouch (ZŠ Povrly) 

Nejlepší dívka: Květa Čábelková (ZŠ Povrly) 

 Střední školy
1. Prokop Licek (Gymnázium Jateční)
2. Nikola Hampl (Obchodní akademie Pařížská)
3. Jan Toman (Gymnázium dr. Šmejkala)
4. Daniel Balín (Gymnázium dr. Šmejkala)
 
Nejlepší dívka: Eliška Jirotová (Obchodní akademie) 
 
konečné pořadí všech jednotlivců po základní části (před play-off):

1.stupeň  2.stupeň   střední školy  

Postup na krajské kolo: 1.-2. tým z 1.stupně a SŠ
1.-3. tým z 2.stupně
Krajské kolo v Lounech (krajská stránka akce, termín, rozpis, propozice budou)
https://ukss.cz/index.php/udalosti/detailudalosti/119/-/krajske-kolo-preboru-skol 


Za organizační štáb:
 Jaroslav Stibor, Zdeněk Mittelbach, Pavel Chrz
rozhodčí: Michal Sliva, Jiří Křivský, Martin Mikulka
 

 Doporučený spoj: MHD č. 11 Mírové náměstí 7:24, 7:51 v Chlumci,
zpět MHD č. 11 v 13:04 z Chlumce 
(domluveny s MHD dlouhé autobusy, že na linkách pojedou)
 
Průběžně stav: Přihlášek soupisek, výsledky 

  závěrečná zpráva






 2022-23
------------------------------------------------------------------------------
 2021-22