Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Soutěže žáků - Informace rodičům

  Pravidelné tréninky 2018 - 2019:

Celosezónní příspěvek 1.500 Kč na účet 78-4621950277/0100 (v.s. datum narození). 
 V září na sezónu.

  Místo: DDM v Domě Kultury, Velká Hradební 19 (vchod z Bělehradské), Ústí nad Labem

 

pondělí 16:30-18:00 Mírně pokročilí.

 Trenér: Jiří Jírek. Jirik.Jirek@seznam.cz, 733234885.
(loňská skupina pondělka a pátku)   

úterý 16:30-18:30 Dorost a starší žáci od roč. 2004.
 Trenér: 
Michal Sliva,  email: slivam24@gmail.com, tel. 730 609 206

středa 16:00-18:00 Mírně pokročilí 

 trenéři: Honza Hung Do, Filip Stehlík. (rozdělení do dvou výk. skupin)

středa 18:00-20:00 TOP skupina 

 Trenér: Pavel Chrz, pavel.chrz@sachyusti.cz, tel: 602 13 99 98. 

 pátek 15:45-17:15 Začátečníci - NOVÍ  

Trenér: Richard Sliva, tel. 730 609 191

 pátek 15:45-17:15 Ligová skupina ml. žáků 
(žáci účastnících se republikových turnajů - roč. 07-08)
Werner, Bureš, Šíp, Mrkvan, David O., Rejzek.

 Trenér: Pavel Chrz, pavel.chrz@sachyusti.cz, tel: 602 13 99 98.  

pátek od 17:30 (do cca 20h) Dospělí a zkušenější žáci 

  Dotazy, náměty, příp. změny: Obracejte se na: Pavel Chrz, pavel.chrz@sachyusti.cz , 602 13 99 98.  

 Koordinátor dopravy šachového materiálu
Kamil Balín, kaspo@email.cz , tel: 604 129 289.  



 

 Termínový kalendář 2018 - 2019 

  TOP akce námi pořádané 2018-2019

30.12. turnaj dospělých a mládeže v DDM

 17.-19.5. Šachový festival Ústí n.L., 27. ročník -(žáci hrají 18.5.) 

28.6.-10.7. 2019 Doksy, sportovně-šachový tábor, 42.ročník 

Kalendář akcí  8-12/2018
(vyjmuto z republikového a krajského pro náš klub)

 
TOP termín pro talenty a snaživé pořádáme Pro všechny zájemce, plánujeme větší výpravy  
       
Termín Místo Akce Poznámka




18.-26.8.2018 Lhotsko Krajské šachové soustředění 7 z našeho klubu přihlášeno
01.09.2018 Nový Bor - Ajeto Fejfarův memoriál v bleskovém šachu Dospělí + zkušenější žáci
15.09.2018 Teplice Mistrovství ČR bleskovém šachu družstev Dospělí + zkušenější žáci
16.09.2018 Teplice Mistrovství ČR v rapid šachu družstev Dospělí + zkušenější žáci
22.09.2018 Srbice Srbický rapid - 3.ročník Dospělí + žáci
28.-29.9.2018 Vyškov Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v rapidu Kat. Do 20, 18, 16 let
28.9.-30.9.2018 Svor (Luž.hory) Podzimní kemp krajské reprezentace Krajská listina talentů/nadějí a další snaživí
6.10.-7.10.2018
1.termín EM+1.LM Liga mládeže A-tým
13.10.2018 Povrly 1.turnaj GP Ústeckého kraje Všichni zájemci
14.10.2018
KPII družstev - 1.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
20.10.2018 Most VC Mostu - turnaj 4členných družstev Postavíme více týmů, všichni zájemci
21.10.2018
KP+KP III družstev – 1.kolo Náš A + B +D tým dospělých (včetně mládeže)
27.-28.10.2018 Svádov Školení rozhodčích 2. a 3.třídy Zájemci od 15 let
27.10.-3.11.2018 Harrachov Mistrovství Čech D,H 12-16 Postupující: Šmíd, Polanský, Balín, Werner,
04.11.2018
KPII družstev - 2.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
10.11.2018 Teplice VC Teplice - turnaj 4členných družstev Postavíme více týmů, všichni zájemci
10.11-17.11.2018 Kovářská Polofinále MČR H18+20, MČR D18+20 Postupující z Open Teplice (KP)
11.11.2018
KP+KP III družstev – 2.kolo Náš A + B +D tým dospělých (včetně mládeže)
14.-18.11.HD10/17.-18.11. HD8 Most Mistrovství Čech D,H 8-10 Postupující H10: L.Huja, HD8 otevřená účast
poř. Termín doplní Karlovy Vary Karlovarský čtyřlístek - turnaj 4čl družstev 1 tým žáků vyšleme
18.11.2018
KP II družstev - 3.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
24.11.2018 Chomutov 2.turnaj GP Ústeckého kraje Všichni zájemci
25.11.2018
KP+KP III družstev – 3.kolo Náš A + B +D tým dospělých (včetně mládeže)
01.12.2018 Ústí nad Labem VC Ústí n.L. - turnaj 4členných družstev Postavíme více týmů, všichni zájemci
02.12.2018
KP II družstev - 4.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
08.12.2018
2.termín EM+1.LM Liga mládeže A-tým
09.12.2018
KP+KP III družstev – 4.kolo Náš A + B +D tým dospělých (včetně mládeže)
15.12.2018 Blažim CHESS Nemak - 3. ročník *2009 a ml. Všichni zájemci
15.12.2018 Postoloprty Memoriál Rudolfa Kotlana rapid šach
16.12.2018
KP II družstev – 5.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
22.12.2018 Praha MČR jednotlivců v bleskovém šachu Open – dospělí a zkušenější žáci
27.12.-29.12.2018 Ústí nad Labem Zimní soustředění krajské reprezentace Krajská listina talentů/nadějí a další snaživí
30.12.2018 Ústí nad Labem Vánoční rapid turnaj Turnaj pro dospělé a turnaj žáků – otevřená účast
 
 
Podrobnosti, přihlášky pro žáky/ně našeho klubu 
aktualizace 16.10.2018 
Barevně zvýrazněno:
Pro všechny naše zájemce 
Pořádá náš klub   
TOP akce pro nominované, postupující a vybrané
 
prosinec 
 
30.12. Pořádáme v DDM: Vánoční turnaje - žáků (všichni zájemci) a se zápočtem do FIDEela turnaj dospělých plus zkušenější mládež  
27.12.-29.12.: DDM Ústí n.L. - Krajský kemp (listina talentů/nadějí i další snaživí z klubů kraje)
 
8.12.  Liga mládeže - Á tým

3.12. Okresní kolo škol Ústí n.L. (pondělí 8-14h), pořádáme v DDM
Přihlašují žáky výhradně školy, můžete si ve škole domluvit účast,
 propozice během října na www.skoly.sachyusti.cz
Do 8:15 prezence, zakončení v kinosále DDM 13:30-14:00.

1.12. Velká cena Ústí n.L. v našem DDM pořádáme.
Postavíme více týmů (2003-2011 roč.). V 9 hodin sraz v DDM, starší žáci jsitě pomohou dříve s přípravou pro hosty (materiál, stoly, atp.)
Sebou sváču, přezůvky, pití, bufet (párky) bude.
Zakončení turnaje i seriálu Velkých cen, losování cen na závěr, 17:30-18:00 v kinosále DDM, zváni i rodiče.
 Přihlášky přihlašovacím formulářem do 23.11. ZDE-bude
 
listopad 
 
24.11. Grand-Prix Chomutovčlánek+propozice 
Vlakovou výpravou, sraz 7:35 hl.vl.nádraží nebo v místě do 9:30. Sebou velkou sváču, 80 Kč vložné, přezůvky, v areálu i hřiště - boty sport., dle počasí, bufet v DDM kde se hraje (párky, čoko, pití), obědy zvlášť nejsou.
Návrat v 19 h. 
Přihlášky přihl. formulářem do 17.11. ZDE-bude. 
 
14.-18.11. MČech HD10,8 Most  -  Lukáš Huja "10", Martin Mikulka "8" 

10.11. Velká cena Teplic 4čl. družstev článek+propozice  
Sraz 8.h. na hl. vl. nádraží nebo 9 v místě. Přezůvky, 75 Kč vklad, 60 Kč na oběd v místě, hraje se ve šk. jídelně, sváču.
Přihlášky přihl. formulářem do 3.11. ZDE-bude.
Uveďte počet obědů rozdílný od jednoho na žáka (2, 3 s rodiči nebo 0 opravdu, když by nechtěl kuře s bramborem).  
  
říjen  
 
27.10.-3.11. Mistrovství Čech Harrachov - vše o akci
Přímí postupující a postupující z krajských přeborů.
Pavel Šmíd, A.L. Polanský, Marek Šíp, Dan Balín, Aleš Vondra  do opnu Franta Mrkvan.
Sraz v místě v sobotu dopoledne.
Přímé přenosy, on-line šachovnice, můžete sledovat.

20.10. Velká cena Mostu 4čl. družstev.
Všichni zájemci.
Sraz na nádraží v 7:40 (hromadnou jízdenku hradí klub)
Nebo v místě do 9 hodin.
Přihlašovací formulář ZDE  rekapitulace přihlášených ZDE
Přihlášky do 14.10. Dohlášky nejpozději do úterý 16.10. 
Vedoucí výpravy: Michal Mach, tel. 732 636 825 
 
 ---------------------------již proběhlo------------------------------- 
 
13.10. Grand-Prix Povrly 

Všichni zájemci.
Sraz 8:40 na hlavním nádraží (hromadnou jízdenku hradí klub)
nebo v místě konání.
Vedoucí výpravy - Richard Sliva, tel. 730 609 191.
Sebou peníze na vklad 80 Kč, sváču a peníze na bufet (párky, čaj, sladké, atp.)
Přihlašovací formulář ZDE . Rekapitulace přihlášených ZDE
   Pokud by byl návrat rozdílný od cesty tam (s výpravou vlakem/samostatně) či pojedete s dítětem autem, ale chcete ho předat v místě ved. výpravy, pište do poznámky formuláře.
Přihlášky do středy 10.10.  
 Startovky - v záhlaví mladší,starší,junioři. (Přihlášení od nás až ve středu, budou pořadatelem doplněni).
 
6.-7. 10.  Liga mládeže K.Vary
7:30 parkoviště za poštou z ul. W.Churchilla.
Sebou běžné věci na 2denní pobyt, sport. věci, propisky. 
400 Kč přísp. účastníka na veškeré náklady (zbytek, cca stejná částka, hradí klub). Zajištěno: Ubyt v internátě, strava 2 obědy (v lázeňském domě), večeře, snídaně, doprava.
 Večer se podíváme po kolonádě, mezi koly vyšlápneme na lesní vrcholek nad hracím sálem v lázeňském území. Možnost snad i fotbálku. 
 A.L. Polanský, Dan Balín, Dan Werner, Jan Toman, Franta Sysel, Karel Bureš, Aleš Vondra.