Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Soutěže žáků - Informace rodičům

  Pravidelné tréninky 2018 - 2019:

Celosezónní příspěvek 1.500 Kč na účet 78-4621950277/0100 (v.s. datum narození). 
Nejlépe v srpnu, příp. začátkem září.

  Místo: DDM v Domě Kultury, Velká Hradební 19 (vchod z Bělehradské), Ústí nad Labem

pondělí 16:30-18:00 Mírně pokročilí.

 Trenér: Jiří Jírek. Jirik.Jirek@seznam.cz, 733234885.
(loňská skupina pondělka a pátku)   

úterý 16:30-18:30 Dorost a starší žáci od roč. 2004.
 Trenér: 
Michal Sliva,  email: slivam24@gmail.com, tel. 730 609 206

středa 16:00-18:00 Mírně pokročilí 

 trenéři: Honza Hung Do, Filip Stehlík. (rozdělení do dvou výk. skupin)

středa 18:00-20:00 TOP skupina 

 Trenér: Pavel Chrz, pavel.chrz@sachyusti.cz, tel: 602 13 99 98. 

 pátek 15:45-17:15 Začátečníci - NOVÍ 

Trenér: Michal Mach, 732 636 825, machmichal@seznam.cz

 pátek 15:45-17:15 Ligová skupina ml. žáků 
(žáci účastnících se republikových turnajů - roč. 07-08)
Werner, Bureš, Šíp, Mrkvan, David O., Rejzek.

 Trenér: Pavel Chrz, pavel.chrz@sachyusti.cz, tel: 602 13 99 98.  

pátek od 17:30 (do cca 20h) Dospělí a zkušenější žáci 

  Dotazy, náměty, příp. změny: Obracejte se na: Pavel Chrz, pavel.chrz@sachyusti.cz , 602 13 99 98.  

 Koordinátor dopravy šachového materiálu
Kamil Balín, kaspo@email.cz , tel: 604 129 289.  

Pro doprovod výprav: Hospodářka (účtování akcí) - Iva Vozábová, iva.vozabova@seznam.cz



 

 Termínový kalendář 2018 - 2019 

  TOP akce námi pořádané 2018-2019

30.12. turnaj dospělých a mládeže v DDM

 17.-19.5. Šachový festival Ústí n.L., 27. ročník -(žáci hrají 18.5.) 

28.6.-10.7. 2019 Doksy, sportovně-šachový tábor, 42.ročník 

Kalendář akcí  8-12/2018
(vyjmuto z republikového a krajského pro náš klub)
aktualizováno 02.08. 2018

 
TOP termín pro talenty a snaživé pořádáme Pro všechny zájemce, plánujeme větší výpravy  
       
Termín Místo Akce Poznámka




18.-26.8.2018 Lhotsko Krajské šachové soustředění 7 z našeho klubu přihlášeno
01.09.2018 Nový Bor - Ajeto Fejfarův memoriál v bleskovém šachu Dospělí + zkušenější žáci
15.09.2018 Teplice Mistrovství ČR bleskovém šachu družstev Dospělí + zkušenější žáci
16.09.2018 Teplice Mistrovství ČR v rapid šachu družstev Dospělí + zkušenější žáci
22.09.2018 Srbice Srbický rapid - 3.ročník Dospělí + žáci
28.-29.9.2018 Vyškov Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v rapidu Kat. Do 20, 18, 16 let
28.9.-30.9.2018 Svor (Luž.hory) Podzimní kemp krajské reprezentace Krajská listina talentů/nadějí a další snaživí
6.10.-7.10.2018
1.termín EM+1.LM Liga mládeže A-tým
13.10.2018 Povrly 1.turnaj GP Ústeckého kraje Všichni zájemci
14.10.2018
KPII družstev - 1.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
20.10.2018 Most VC Mostu - turnaj 4členných družstev Postavíme více týmů, všichni zájemci
21.10.2018
KP+KP III družstev – 1.kolo Náš A + B +D tým dospělých (včetně mládeže)
27.-28.10.2018 Svádov Školení rozhodčích 2. a 3.třídy Zájemci od 15 let
27.10.-3.11.2018 Harrachov Mistrovství Čech D,H 12-16 Postupující: Šmíd, Polanský, Balín, Werner,
04.11.2018
KPII družstev - 2.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
10.11.2018 Teplice VC Teplice - turnaj 4členných družstev Postavíme více týmů, všichni zájemci
10.11-17.11.2018 Kovářská Polofinále MČR H18+20, MČR D18+20 Postupující z Open Teplice (KP)
11.11.2018
KP+KP III družstev – 2.kolo Náš A + B +D tým dospělých (včetně mládeže)
14.-18.11.HD10/17.-18.11. HD8 Most Mistrovství Čech D,H 8-10 Postupující H10: L.Huja, HD8 otevřená účast
poř. Termín doplní Karlovy Vary Karlovarský čtyřlístek - turnaj 4čl družstev 1 tým žáků vyšleme
18.11.2018
KP II družstev - 3.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
24.11.2018 Chomutov 2.turnaj GP Ústeckého kraje Všichni zájemci
25.11.2018
KP+KP III družstev – 3.kolo Náš A + B +D tým dospělých (včetně mládeže)
01.12.2018 Ústí nad Labem VC Ústí n.L. - turnaj 4členných družstev Postavíme více týmů, všichni zájemci
02.12.2018
KP II družstev - 4.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
08.12.2018
2.termín EM+1.LM Liga mládeže A-tým
09.12.2018
KP+KP III družstev – 4.kolo Náš A + B +D tým dospělých (včetně mládeže)
15.12.2018 Blažim CHESS Nemak - 3. ročník *2009 a ml. Všichni zájemci
15.12.2018 Postoloprty Memoriál Rudolfa Kotlana rapid šach
16.12.2018
KP II družstev – 5.kolo Náš C tým dospělých (včetně mládeže)
22.12.2018 Praha MČR jednotlivců v bleskovém šachu Open – dospělí a zkušenější žáci
27.12.-29.12.2018 Ústí nad Labem Zimní soustředění krajské reprezentace Krajská listina talentů/nadějí a další snaživí
30.12.2018 Ústí nad Labem Vánoční rapid turnaj Turnaj pro dospělé a turnaj žáků – otevřená účast