Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2008

Open bleskový turnaj - konečné výsledky

ZDE naleznete výsledky základní části Open bleskového turnaje
(po 13. kolech švýcarským systémem)


Podrobný průběh play-off:


Playoff o 1.- 8. místo
8 Balín Jan  
1,5
  Balín Jan  
    2
1 Plát Vojtěch   0,5  
 
    Balín Jan  
    0
5 Šleich Jan      
1,5    
  Vágner Tomáš   0  
     
4 Vágner Tomáš   1,5 remiz - postupuje černý    
   
    Lechtýnský Jiří     Spirin Oleg
   
7 Paganik Pavel      
0,5    
  Lechtýnský Jiří    
    0  
2 Lechtýnský Jiří   1,5    
   
    Spirin Oleg   2
 
6 Vrána Jan    
0,5  
  Spirin Oleg   2
 
3 Spirin Oleg   1,5
Playoff o 5.- 8. místo
Plát Vojtěch  
  1,5
 
 
    Plát Vojtěch  
    2
  remiz - postupuje černý  
   
Šleich Jan   1,5  
   
   
   
  1 Vrána Jan     Plát Vojtěch
  2  
   
   
Paganik Pavel    
  2  
   
   
    Paganik Pavel   0
 
 
 
Vrána Jan   1
Playoff o 9.- 16. místo
16 Hadraba, Ing. Vladimír  
2
  Hadraba, Ing. Vladimír  
    1,5
9 Přibyl Jakub   1  
 
    Krsek Tomáš  
    1
13 Pletánek Jan     remiz - postupuje černý  
0,5    
  Krsek Tomáš   1,5  
     
12 Krsek Tomáš   1,5  
 
    Tuma Jakub
 
15 Sochorová Jana    
0,5  
  Železný Jiří    
    0  
10 Železný Jiří   1,5    
   
    Tuma Jakub   2
 
14 Balín Kamil    
0,5  
  Tuma Jakub   2
 
11 Tuma Jakub   1,5
Playoff o 17.- 24. místo
24 Hula Lukáš  
2
  Hula Lukáš  
    1,5
17 Kšána Václav   1  
 
    Hula Lukáš  
    0,5
21 Vaněk Tomáš     remiz - postupuje černý  
2    
  Vaněk Tomáš   1,5  
     
20 Vykydal František   1  
 
    Strašil Pavel
 
23 Kameník Martin    
2  
  Kameník Martin    
    1,5  
18 Bujak Michal   1    
   
    Strašil Pavel   1,5
 
22 Strašil Pavel     remiz - postupuje černý
1,5  
  Strašil Pavel   1,5
 
19 Melich Jindřich   0,5
Playoff o 25.- 32. místo
32 Bažantová Marie  
0
  Zapletal Jiří  
    2
25 Zapletal Jiří   2  
 
    Zapletal Jiří  
    2
29 Schmid Jaroslav      
2    
  Schmid Jaroslav   0  
     
28 Král David   1  
 
    Zapletal Jiří
 
31 Vrchotka Josef    
1  
  Klement Lukáš    
    1  
26 Klement Lukáš   2    
   
    Galíček Stanislav   0
 
30 Valenta Petr    
1  
  Galíček Stanislav   2
 
27 Galíček Stanislav   2
Playoff o 33.- 40. místo
40 Bürgermeister Michal  
2
  Bürgermeister Michal  
    0
33 Toman Jaroslav   1  
 
    Soltys Dariusz  
    0
37 Soltys Dariusz      
2    
  Soltys Dariusz   2  
     
36 Purkyt Jaroslav   0  
 
    Buchcar Tomáš
 
39 Černý Lumír    
0  
  Buchcar Tomáš    
    2  
34 Buchcar Tomáš   2    
   
    Buchcar Tomáš   2
 
38 Bakajsa Libor    
0,5  
  Hamala Miroslav   0
 
35 Hamala Miroslav   1,5
Playoff o 41.- 48. místo
48 Černý Jakub  
1
  Michňo Martin  
    1,5
41 Michňo Martin   2  
 
    Sládek Jaroslav  
    1
45 Zima Tomáš     remiz - postupuje černý  
0    
  Sládek Jaroslav   1,5  
     
44 Sládek Jaroslav   2  
 
    Pekař František
 
47 Mühlfeit Radek    
1  
  Modrová Hana    
    0  
42 Modrová Hana   2    
   
    Pekař František   2
 
46 Pekař František    
2  
  Pekař František   2
 
43 Kudela Stanislav   1
Playoff o 49.- 53. místo
56 0  
0
  Majstr Jiří  
    1,5
49 Majstr Jiří   2  
 
    Majstr Jiří  
    2
53 Majstr Tomáš      
2    
  Majstr Tomáš   0,5  
     
52 Majstr Marcel   1  
 
    Majstr Jiří
 
55 0    
0  
  Franěk Miroslav    
    2  
50 Franěk Miroslav   2    
   
    Franěk Miroslav   0
 
54 Majstrová Alžběta    
2  
  Majstrová Alžběta   1
 
51 0   0