Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2007
Galerie vítězů
Starší žáci Body BH. B
1 1 Kracík Tomáš 1804 DDM Třebechovice p.O. 7,5 51,5
2 2 Bartoš Patrik 1560 ŠK Spartak Ústí nL 6,5 48,5
3 5 Kolář Daniel 1515 ŠK Spartak Ústí nL 6 51
Mladší žáci
1 8 Šlampa Jan 1368 Sokol Údlice 7,5 49,5
2 16 Mikeš Jan 1250 ŠK Spartak 6,5 45,5
3 19 Vlasák Martin 1250 ŠK Spartak Ústí nL 6 46,5
Dívky
1   Šaffová Michaela 1250 Sokol Litvínov-Lom 5 50
2   Štěrbová Monika 1100 UD HAMR 4,5 36
3   Bendová Tereza 1100 UD HAMR 4,5 35,5
Vítězné družstvo:
Spartak Ústí n.L. 25 bodů
Bartoš Patrik
Kolář Daniel
Mikeš Jan
Vlasák Martin

Turnaj žáků

Organizátor : ŠK Spartak UL
Reditel turnaje : Pavel Chrz
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : František Lipš
Mesto : Ústí nad Labem
Rating-Ø : 1219
Datum : 28.04.2007 Do 29.04.2007

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno NRtg IRtg Klub Body BH. BH. SB.
1 1 Kracík Tomáš 1804 1888 DDM Třebechovice p.O. 51˝ 39˝ 41,75
2 8 Šlampa Jan 1368 0 Sokol Údlice 49˝ 38 40,50
3 2 Bartoš Patrik 1560 0 ŠK Spartak UL 48˝ 36˝ 33,50
4 16 Mikeš Jan 1250 0 ŠK Spartak 45˝ 35 30,50
5 5 Kolář Daniel 1515 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 6 51 39˝ 31,00
6 6 Kotrba Matěj 1487 0 Slavoj Litoměrice 6 49 38˝ 28,00
7 19 Vlasák Martin 1250 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 6 46˝ 35 28,00
8 9 Smolík Boris 1359 0 Sokol Litvínov 6 44˝ 35 29,25
9 4 Zima Tomáš 1537 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 51˝ 40 29,50
10 14 Hadraba Tomáš 1250 0 TJ Šachy Povrly 40˝ 31 22,50
11 20 Šaffová Michaela 1250 0 Sokol Litvínov-Lom 5 50 40˝ 22,00
12 3 Rozšafný Michal 1548 0 ŠK Most 5 49˝ 38˝ 23,75
13 13 Bartoš Daniel 1250 0 TJ Šachy Povrly 5 42˝ 35 18,50
14 11 Toman Ondřej 1277 0 TJ Klášterec nad Ohří 5 42˝ 35 17,50
15 10 Sliva Michal 1299 0 Spartak Ústí nad Labem 5 42˝ 34 19,00
16 25 Zheng Honza 1100 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 5 40 31 21,50
17 15 Jeníček Tomáš 1250 0 TJ Šachy Povrly 5 39˝ 30˝ 19,25
18 18 Sliva Richard 1250 0 Spartak Ústí nad Labem 5 33 26 16,00
19 7 Kalužný Matyáš 1384 0 Sokol Údlice 50˝ 39˝ 21,75
20 26 Štěrbová Monika 1100 0 UD HAMR 36 29 14,25
21 21 Bendová Tereza 1100 0 UD HAMR 35˝ 29 12,25
22 27 Říha Jaroslav 1100 0 ŠK Spartak UL 4 46 34˝ 17,00
23 33 Novák Michal 1250 0 ŠK Most 4 41˝ 32 17,25
24 22 Jedlička Jan 1100 0 TJ Bonex Teplice 4 40 31 13,00
25 12 Artazov Michal 1250 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4 37˝ 29 13,00
26 36 Urban Michal 1000 5 ŠK Most 4 36˝ 29˝ 13,00
27 24 Valterová Veronika 1100 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4 35˝ 26˝ 12,50
28 37 Zheng Kája 1000 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4 31 26 10,00
29 23 Klupsa Tomáš 1100 0 TJ Spartak 4 31 25˝ 7,00
30 38 Šíf František 1000 0 TJ Chlumec 4 28 22 7,00
31 28 František Juščák 1000 0 ŠK Most 42 33 17,50
32 17 Mrlík Pavel 1250 0 UD HAMR 3 41 31˝ 11,50
33 31 Jírek Tomáš 1000 0 ŠK Spartak 3 37˝ 29˝ 11,50
34 35 Svobodová Martina 1000 0 TJ Šachy Povrly 3 32˝ 26 5,00
35 34 Pařez Matěj 1000 0 TJ Bonex Teplice 3 28˝ 23˝ 3,00
36 29 Homolka Tomáš 1000 0 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2 31˝ 26˝ 1,00
37 32 Kalaeva Khasent 1000 0 ŠK Spartak 1 29 24 0,00
38 30 Hájková Věra 1000 0 ŠK Spartak 0 30˝ 24˝ 0,00