Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2007
Galerie vítězů
Začátečníci - chlapci Body BH. B
1 Chlouba Jaroslav DDM Klášterec nad Ohří 6,5 49
2 Vargas Ariel ŠK Spartak Ústí nad Labem 6 51,5
3 Černý Jakub ŠK Spartak Ústí nad Labem 6 47
Začátečníci - dívky
1 Jínová Simona ZŠ Tyršova Česká Lípa 9 48,5
2 Buratčuková Kristýna ŠK Spartak Ústí nad Labem 3 34
3 Náprstková Nataša ŠK Spartak Ústí nad Labem 3 33

Turnaj začátečníků

Organizátor : ŠK Spartak UL
Reditel turnaje : Pavel Chrz
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : František Lipš
Mesto : Ústí nad Labem
Rating-Ø : 1000
Datum : 28.04.2007 Do 29.04.2007

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno NRtg Klub Body BH. BH. SB.
1 14 Jínová Simona 1000 ZŠ Tyršova Česká Lípa 9 48˝ 38 48,50
2 4 Chlouba Jaroslav 1000 DDM Klášterec nad Ohří 49 37˝ 32,25
3 30 Vargas Ariel 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 6 51˝ 38˝ 30,50
4 32 Černý Jakub 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 6 47 35˝ 29,00
5 10 Hora Filip 1000 ŠK Most 6 45 35 26,50
6 2 Blahoš Antonín 1000 Sokol Údlice 50 38 26,75
7 28 Soukup Václav 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 43˝ 32 21,75
8 11 Horák Aleš 1000 Slovan Jirkov 39˝ 31 23,25
9 7 Duchoň Libor 1000 Sokol Údlice 5 51˝ 38˝ 25,50
10 17 Kastl Daniel 1000 ŠK Most 5 45˝ 34 18,50
11 8 Filip Marcel 1000 7. ZŠ Most 5 42 30˝ 19,75
12 23 Podolský Miloš 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labe 5 39˝ 32 18,50
13 13 Janáč Lukáš 1000 TJ Glaverbel Teplice 5 38˝ 30 18,50
14 21 Míka Milan 1000 Sokol Údlice 5 38 30 19,25
15 27 Sivák Matěj 1000 ŠK Most 5 34˝ 27˝ 16,00
16 31 Štágl Matěj 1000 ZŠ Tyršova Česká Lípa 43 34˝ 18,75
17 29 Strnad Ondřej 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 42˝ 34 20,50
18 15 Jírek Jiří 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 40 32 17,75
19 5 Dalecký Jan 1000 Český Lípa 39˝ 31˝ 17,50
20 12 Horáček Vladimír 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 39 30˝ 17,25
21 24 Prkno František 1000 ŠK Most 4 44˝ 35˝ 17,00
22 19 Leden Filip 1000 Sokol Údlice 4 43˝ 32 14,25
23 25 Reiner Jakub 1000 DDM Most 4 37 29˝ 12,00
24 16 Kalaev Ali 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4 35 26˝ 11,50
25 26 Seiner Roman 1000 TJ Glaverbel Teplice 39 31˝ 10,75
26 18 Kunz Martin 1000 Sokol Údlice 37˝ 30˝ 12,50
27 6 Doleček Jan 1000 7.ZŠ Most 3 36 29 8,50
28 3 Buratčuková Kristýna 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 3 34 27 10,00
29 22 Náprstková Nataša 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 3 33 26˝ 8,50
30 1 Benešová Martina 1000 ŠK Most 40˝ 32 11,00
31 9 Firuněk Jakub 1000 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2 30˝ 23 5,00
32 20 Mašek Martin 1000 TJ Bonex Teplice 0 33˝ 25˝ 0,00