Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2007

Turnaje veránů a zdravotně hendikepovaných byly po dohodě s hráči sloučeny a hrány dohromady. Vyhlášení kategorií, ale zůstalo dle propozic - tudíž každá zvlášt'.

Proto první tři umístění hráči v turnaji zdravotně hendikepovaných jsou tedy první tři hráči v pořadí od shora co mají ve sloupci "Typ" označení "z". V turnaji veránů se na prvních třech místech umístili ti co jsou první tři v pořadí od shora co mají ve sloupci "Typ" označení "v".

Pro větší názornost jsou v každé kategorii první tři označeny barvama v barvách medailí. Žlutá = zlatá = 1.místo ve své kategorii (viz označení "z" či "v" ve sloupci "Typ"), šedá = stříbrná = 2.místo ve své kategorii (viz označení "z" či "v" ve sloupci "Typ"), oranžová = bronzová = 3.místo ve své kategorii (viz označení "z" či "v" ve sloupci "Typ").

Turnaj veránů a zdravotně hendikepovaných

Organizátor : ŠK Spartak UL
Reditel turnaje : Pavel Chrz
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : František Lipš
Mesto : Ústí nad Labem
Rating-Ø : 1678
Datum : 27.04.2007

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno NRtg IRtg Klub Typ Body BHm. BH. B SB.Son RtgØ
1 1 Soukal, PaedDr. Rudolf 2134 2160 ŠK Dům armády Praha v 5 15 22˝ 18,25 1964
2 3 Lácha Josef 2100 2090 SK Litoměřice v 15 22 16,25 1869
3 2 Most Zdeněk 2132 2143 Baník Habartov v 14˝ 22 15,25 1964
4 8 Trávníček Jaroslav 1993 1966 TJ Krásná Lípa v 4 16 23 14,50 1851
5 5 Miškovský Pavel 2052 2149 TJ SSZŠ Litvínov v 4 14 21˝ 12,25 1918
6 13 Varta Jiří 1760 0 ŠK Děčín z 4 12˝ 19 10,50 1702
7 4 Martin Petr 2072 0 Zikuda Turnov v 4 12 18˝ 11,50 1716
8 6 Chmelík Jiří 2030 2048 TJ SSZŠ Litvínov v 4 12 18 12,50 1800
9 14 Brabec Herbert 1710 0 MOSAD Č.Kamenice v 14˝ 20˝ 9,50 1835
10 9 Seliger Bedřich 1940 0 Bonex Teplice v 12˝ 19 9,00 1710
11 7 Machálek Bedřich 2028 2064 ŠK Spartak Ústí n. L. v 11˝ 18˝ 8,25 1694
12 10 Zlámal František 1869 1868 Sosnová Lichnov v 3 13˝ 19˝ 7,00 1690
13 16 Krejčí Josef 1638 0 Lovochemie v 3 13 20 8,50 1852
14 17 Tschőrner Walter 1638 0 TJ Krásná Lípa v 3 11 16 5,00 1495
15 18 Dudek Karel 1625 0 Karko Ústí N.L. z 3 10 15 4,00 1447
16 11 Pošva Jaroslav 1855 0 Lovosice v 15 20˝ 6,50 1776
17 19 Řeháček Josef 1620 0 MOSAD Česká Kamenice v 12˝ 17˝ 6,25 1734
18 15 Šebek Jiří 1703 0 TJ Lovochemie Lovosice v 12 18˝ 6,50 1697
19 12 Malina Josef 1766 0 Svádov-Olšinky z 12 17 4,75 1724
20 20 Malý, Ing. Jiří 1616 0 Lokomotiva Most v 10 15˝ 4,75 1531
21 26 Vlček Petr 1000 0 TJN Sever Ústí N.L. z 2 11˝ 16˝ 3,00 1567
22 21 Ohryzek Ludvík 1352 0 Karko ÚstíN.L. z 2 14˝ 3,50 1447
23 22 Houška Václav 1000 0 TJN Sever Ústí N.L. z 2 9 13˝ 2,00 1483
24 23 Kučaba Jiří 1000 0 TJN Sever Ústí N.L. z 1 10˝ 15 1,00 1470
25 25 Pilík Antonín 1000 0 TJ Sever Ústí N.L. z 1 12˝ 1,00 1291
26 24 Morbicr Ladislav 1000 0 TJ Sever Ústí N.L. z 1 8 12 2,00 1411