Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2007
Galerie vítězů
Krajský přebor v bleskovém šachu
Muži Ženy
1 Hadraba, Ing. Vladimír 1 Bažantová Marie
2 Jan Balín
3 Chochol Libor
Junioři Dorostenci
1 Tuma Jakub 1 Tuma Jakub

Open bleskový turnaj - konečné výsledky

ZDE naleznete výsledky základní části Open bleskového turnaje
(po 13. kolech švýcarským systémem)


Podrobný průběh play-off:


Playoff o 1.- 8. místo
Balín Jan  
0
  Štoček Jiří  
    2
Štoček Jiří   2 černý v 1. partii  
 
    Štoček Jiří  
   
Spirin Oleg     černý v 1. partii  
0,5    
  Hadraba, Ing. Vladimír č 0  
     
Hadraba, Ing. Vladimír   1,5 bílý v 1. partii    
   
  0,5 Lechtýnský Jiří     Štoček Jiří
  1,5  
Gregor Jiří      
1,5    
  Konopka Michal    
    2  
Konopka Michal   1,5v bílý v 1. partii    
   
    Konopka Michal  
 
Lechtýnský Jiří     bílý v 1. partii
1,5  
  Lechtýnský Jiří b 1
 
Jirovský Pavel   0,5 černý v 1. partii
Playoff o 5.- 8. místo
Balín Jan b
  0,5
bílý v 1. partii  
 
    Spirin Oleg  
    2
  bílý v 1. partii  
   
Spirin Oleg   1,5  
   
černý v 1. partii    
   
  1,5 Balín Jan     Spirin Oleg
  0,5  
   
   
Gregor Jiří č  
  1,5  
bílý v 1. partii    
   
    Jirovský Pavel   1
 
  černý v 1. partii
 
Jirovský Pavel   0,5
černý v 1. partii
Playoff o 9.- 16. místo
Vrchotka Josef  
1
  Chochol Libor  
    1,5
Chochol Libor   2 černý v 1. partii  
 
    Chochol Libor  
    0
Paganik Pavel     černý v 1. partii  
0,5    
  Vágner Tomáš   0,5  
   
Vágner Tomáš   1,5 bílý v 1. partii  
 
    Juřek Josef
 
Šleich Jan    
1  
  Hostička František    
    1,5  
Hostička František   2 černý v 1. partii    
   
    Juřek Josef   2
 
Železný Jiří     bílý v 1. partii
1  
  Juřek Josef   1,5v
 
Juřek Josef   2 bílý v 1. partii
Playoff o 17.- 24. místo
Sládek Jaroslav  
0
  Herskovič Radek  
    2
Herskovič Radek   2 černý v 1. partii  
 
    Herskovič Radek  
    2
Janočko Petr     černý v 1. partii  
2    
  Janočko Petr   0  
   
Balín Kamil   1 bílý v 1. partii  
 
    Herskovič Radek
 
Papay Jindřich    
0  
  Blecha Miroslav    
    1  
Blecha Miroslav   2 černý v 1. partii    
   
    Tuma Jakub   0
 
Rubeš Jan     bílý v 1. partii
0  
  Tuma Jakub   2
 
Tuma Jakub   2 bílý v 1. partii
Playoff o 25.- 32. místo
Bujak Michal  
1,5
  Bujak Michal  
    2
Körschner Miroslav   0,5 bílý v 1. partii  
 
    Bujak Michal  
    0
Novák František     bílý v 1. partii  
2    
  Novák František   1  
   
Přibyl Jakub   0 černý v 1. partii  
 
    Melich Jindřich
 
Skála Kamil    
0  
  Melich Jindřich    
    2  
Melich Jindřich   2 černý v 1. partii    
   
    Melich Jindřich   2
 
Bürgermeister Michal     černý v 1. partii
0,5  
  Král David   0
 
Král David   1,5 bílý v 1. partii
Playoff o 33.- 40. místo
Teufel Jan  
0
  Most Zdeněk  
    2
Most Zdeněk   2 černý v 1. partii  
 
    Most Zdeněk  
    2
Zlámal František     černý v 1. partii  
2    
  Zlámal František   0  
   
Hausler Milan   0 bílý v 1. partii  
 
    Most Zdeněk
 
Bakajsa Libor    
2  
  Bakajsa Libor    
    1  
Valenta Petr   0 bílý v 1. partii    
   
    Weiss Petr   0
 
Weiss Petr     bílý v 1. partii
2  
  Weiss Petr   2
 
Bažantová Marie   0 černý v 1. partii
Playoff o 41.- 48. místo
Vojíř Václav  
0
  Krsek Lukáš  
    2
Krsek Lukáš   2 černý v 1. partii  
 
    Krsek Lukáš  
    2
Kameník Martin     černý v 1. partii  
1,5    
  Kameník Martin   0  
   
Hozda David   0,5 bílý v 1. partii  
 
    Krsek Lukáš
 
Hamala Miroslav    
0  
  Krsek Tomáš    
    2  
Krsek Tomáš   2 černý v 1. partii    
   
    Krsek Tomáš   0
 
Kalužný Michal     bílý v 1. partii
0  
  Modrová Hana   0
 
Modrová Hana   2 bílý v 1. partii
Playoff o 49.- 50. místo
Veselský Jan  
1,5
  Veselský Jan  
   
Hlaváček Vladimír   0,5