Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2007

Open "A", rapid šach

Organizátor : ŠK Spartak UL
Reditel turnaje : Pavel Chrz
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : František Lipš
Mesto : Ústí nad Labem
Rating-Ø : 2072
Datum : 28.04.2007

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno NRtg IRtg Klub Body BHm. BH. B SB.Son RtgØ
1 1 Štoček Jiří 2524 2567 TJ Ostrov 6 23 32˝ 27,25 2241
2 4 Jirovský Pavel 2345 2349 Sokol Kolín 6 21 30 24,50 2251
3 3 Konopka Michal 2417 2418 Turnov 20˝ 28˝ 21,50 2087
4 8 Louček Vlastimil 2270 2279 Union Louny 18˝ 25˝ 19,75 2107
5 15 Hadraba, Ing. Vladimír 2190 2193 TJ Bonex Teplice 5 24 31˝ 21,25 2206
6 7 Balín Jan 2276 2268 Spartak Ústí nad Labem 5 20˝ 29˝ 18,50 2163
7 17 Blecha Miroslav 2185 2194 Loko Plzeň 5 19˝ 28 18,50 2131
8 10 Kozák Miloš 2238 2228 ČSOB Litoměřice 5 19 26˝ 17,50 2148
9 14 Horák Jiří 2203 2192 Slovan Jirkov 5 19 26˝ 16,25 2166
10 13 Bujak Michal 2207 2218 ŠK Spartak UL 5 18 25˝ 16,50 2099
11 2 Lechtýnský Jiří 2434 2445 Zikuda Turnov 24 33˝ 19,00 2271
12 5 Trapl Jindřich 2335 2347 Bonex Teplice 21 29 17,00 2129
13 19 Chochol Libor 2143 2143 Spartak Ústí nad Labem 19˝ 28˝ 16,75 2112
14 24 Hula Lukáš 2114 2110 TJ Slavoj Litoměřice 19 24˝ 13,75 2049
15 12 Boreš Miroslav 2219 2230 1.Novoborský 17˝ 25˝ 14,75 2137
16 26 Janda Zdeněk 2093 2183 SK Děčín 15˝ 21 12,00 1958
17 40 Balín Kamil 2007 2104 ŠK Spartak Ústí nad Labem 4 23˝ 32˝ 17,75 2244
18 6 Juřek Josef 2315 2381 Sokol Plzeň 4 22˝ 31 17,00 2172
19 38 Häusler Milan 2019 0 TJ Chlumec 4 21 28 13,50 2144
20 22 Most Zdeněk 2132 2143 Baník Habartov 4 19˝ 27˝ 13,25 2125
21 25 Přibyl Jakub 2105 2110 Spartak Ustí nad Labem 4 18˝ 24˝ 13,50 2046
22 9 Vágner Tomáš 2250 2215 Marty Most 4 16˝ 24 13,00 2081
23 20 Hostička František 2142 0 TJ Tos Žebrák 4 15˝ 22 12,50 2019
24 49 Forman Miroslav 1953 0 Kostelec n.Č.L. 4 15 21 6,50 1851
25 41 Vladyka Václav 1992 2038 Česká Lípa 4 14 19˝ 11,00 2021
26 30 Hašpl Miroslav 2058 2081 Vyšehrad Praha 4 14 19 8,00 2019
27 11 Šleich Jan 2236 2236 SK Děčín 21 30˝ 13,25 2113
28 45 Lesage Milan 1970 1994 ŠK Česká Lípa 21 29 11,50 2177
29 56 Valenta Petr 1863 1939 KC kaskáda Bílina 20˝ 28 11,75 2172
30 18 Boreš Roman 2180 2202 1.Novoborský 17˝ 25˝ 11,00 2055
31 31 Jínová Lucie 2058 2076 ŠK Novoborský 17˝ 25 8,50 2103
32 51 Král David 1942 1991 Bonex Teplice 17 24 10,50 2121
33 37 Chmelík Jiří 2030 2048 TJ SSZŠ Litvínov 17 23˝ 9,75 2077
34 32 Miškovský Pavel 2052 2149 TJ SSZŠ Litvínov 16˝ 23 9,25 2034
35 36 Volek Radomír 2031 2018 Union Louny 16 21˝ 7,75 2053
36 47 Sládek Jaroslav 1967 2008 Sp. Poříčí 14 21 10,50 2006
37 16 Soural Jan 2186 2187 Sokol Struhařov 13˝ 19 8,75 1917
38 28 Vrchotka Josef 2065 2085 Bonex Teplice 3 20 26˝ 7,50 2095
39 44 Železný Jiří 1981 2060 TJ ŠACHY Povrly 3 19˝ 26˝ 9,50 2145
40 34 Kameník Martin 2040 0 Marty Most 3 19 27 9,50 2109
41 23 Dalecký Břetislav 2126 2165 ŠK Novoborský 3 18˝ 26˝ 8,00 2068
42 33 Papay Jindřich 2041 0 SK Děčín 3 17 25 8,25 2110
43 46 Beránek Jan 1967 1974   3 16˝ 22˝ 7,50 2061
44 43 Směták Václav 1987 1987   3 14 20˝ 4,00 1800
45 35 Valíčková Martina 2040 2027 TŽ Třinec 3 15 6,00 1920
46 39 Čeněk, sen. Miroslav 2017 2029 ŠK Chemopetrol Litvínov 3 14˝ 5,50 1905
47 42 Tejkal Jiří 1989 2018 Loko Praha 19 25˝ 7,75 2065
48 29 Janočko Petr 2060 2133 Loko Plzeň 17˝ 24˝ 6,75 2005
49 59 Čeněk, jun. Miroslav 1714 0 ŠK Chemopetrol Litvínov 17 23 5,00 1906
50 21 Kurka František 2139 2156 Bonex Teplice 16 22 7,25 1968
51 53 Majerik Vladimír 1905 2006 Union Louny 15 20˝ 7,00 2006
52 52 Modrová Hana 1933 2039 TJ Bohemians Praha 14˝ 20˝ 5,00 2048
53 55 Kníže Václav 1870 1957 ŠK Spartak UL 2 18 25 3,00 1890
54 48 Bažantová Marie 1964 2110 Spartak Ústí nad Labem 2 16 21˝ 5,00 2046
55 58 Urban Miroslav 1786 0 Union Louny 2 16 21 4,25 2002
56 27 Martin Petr 2072 0 Zikuda Turnov 2 15˝ 22˝ 6,00 1932
57 60 Novotný Petr 1677 0 Šachklub města Dobrovice 2 15˝ 22 2,75 1855
58 57 Vojíř, jun. Václav 1819 1865   2 14˝ 21˝ 2,00 1890
59 61 Rubeš Jan 1649 0 TJ Bonex Teplice 2 14 20 1,00 1873
60 50 Sochorová Jana 1945 1882 Sokol Buštěhrad 17˝ 25 5,75 2097
61 54 Jirásek Jiří 1900 0 Slovan Jirkov 1 15˝ 21˝ 3,00 1956