Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2007

Amatérský open "B", rapid šach

Organizátor : ŠK Spartak UL
Reditel turnaje : Pavel Chrz
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : František Lipš
Rozhodcí : Jan Sedlák
Mesto : Ústí nad Labem
Rating-Ø : 1594
Datum : 28.04.2007

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno NRtg IRtg Klub Body BHm. BH. B SB.Son RtgØ
1 9 Körschner Miroslav 1850 0 ŠK Most 6 24˝ 34˝ 28,75 1788
2 6 Tuma Jakub 1884 0 ŠK Most 6 20 29 24,00 1786
3 4 Pekař František 1906 0 SK Děčín 20˝ 30 22,50 1788
4 1 Veltruský Petr 1943 0 Loko Ústí 5 22 31 20,00 1701
5 14 Weiss Petr 1780 0 Start Karko ÚL 5 21˝ 29 19,00 1726
6 8 Pastva Zdeněk 1854 0 Bonex Teplice; 5 19˝ 27 18,50 1715
7 22 Buchar Jiří 1691 0 TJ Šachy Povrly 5 18˝ 26 15,50 1605
8 18 Skála Kamil 1727 0 šk Most 23˝ 31˝ 18,50 1794
9 3 Hamala Miroslav 1907 0 KC Bilina 21˝ 28˝ 17,25 1695
10 11 Burgermeister Michal 1840 1885 TJ ŠACHY POVRLY 20˝ 28˝ 17,00 1681
11 2 Horáček David 1930 0 Šk Smíchov Praha 20 28˝ 16,00 1675
12 12 Kracík Martin 1826 1884 DDM Třebechovice p.O. 19 27 15,25 1642
13 7 Zlámal František 1869 1868 Sosnová Lichnov 18 25 14,75 1523
14 5 Pazdera Tomáš 1889 0 Šk Černý Baron Praha 4 21˝ 30˝ 15,25 1715
15 41 Čajka Antonín 1250 0 ŠK Most 4 21˝ 30 16,25 1838
16 26 Bakajsa Libor 1618 0 ŠK Most 4 19˝ 26˝ 11,50 1623
17 10 Filip Stanislav 1844 1844 TJ Lovosice 4 18˝ 26˝ 12,75 1662
18 24 Marek Pavel 1627 0 SK Slavia Děčín 4 18˝ 26 12,50 1747
19 19 Vnouček Pavel 1723 1695   4 18 25 13,00 1480
20 31 Šebesta Jan 1500 0 Svádov-Olšinky 4 17 23˝ 10,00 1582
21 29 Černý Jakub 1558 0 SK Děčín 4 16 22˝ 11,50 1622
22 17 Lešák Jiří 1738 0 SK Děčín 20˝ 28 11,75 1640
23 16 Teufel Jan 1750 0 Olšinky 20 27˝ 11,25 1723
24 13 Klement Lukáš 1819 0 ŠK MOST 18 26˝ 10,75 1604
25 20 Nedoma Petr 1712 0 LOVOSICE 16 22 9,25 1565
26 27 Malý, Ing. Jiří 1616 0 Lokomotiva Most 15˝ 21˝ 8,25 1560
27 15 Šimonovič Ludvík 1761 0 Bonex Teplice 3 21 29˝ 11,00 1626
28 28 Kalužný Michal 1594 0 Sokol Údlice 3 18 26 8,00 1622
29 37 Jínová Jana 1250 0 ZŠ Tyršova 3 16˝ 22 5,00 1427
30 21 Lešák Ondřej 1701 0 SK Děčín 3 16 21 5,50 1542
31 34 Švarha Michal 1410 0   3 15˝ 21 5,50 1523
32 23 Jech Miloš 1684 0 Šachklub města Dobrovice 3 15 21˝ 7,50 1491
33 33 Veselský Jan 1464 0 Šk Smíchov Praha 3 14˝ 20˝ 6,50 1504
34 35 Hrdlička Ondřej 1250 0 SK Děčín 3 11˝ 16 5,00 1362
35 42 Hanzlík David 1100 0 ŠK Most 16 22 5,50 1555
36 30 Šulc Petr 1544 0 UD Hamr 15˝ 22 5,75 1508
37 32 Různa Jindřich 1484 0 SK Děčín 15 19˝ 4,75 1508
38 45 Souralová Venuše 1000 0   13 19 3,00 1436
39 38 Jínová Denisa 1250 0 ZŠ Tyršova 2 16 21˝ 5,00 1564
40 40 Papay Marek 1250 0 SK Děčín 2 15˝ 22 5,50 1410
41 44 Špetlík Zdeněk 1100 0 Spartak Ústí nad Labem 2 15˝ 22 2,00 1487
42 36 Jelínková Jana 1250 0 ŠK Most 2 15 20˝ 1,00 1347
43 39 Kallai Vojtěch 1250 0 SK Děčín 2 15 20 2,25 1455
44 25 Dudek Karel 1625 0 Karko Ústí N.L. 2 12 18 2,25 1274
45 43 Kumžák Jakub 1100 0 ŠK Spartak Ústí n. Labem 1 15 20˝ 0,00 1371