Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2006

Turnaj žáků

Organizátor : ŠK Spartak UL
Reditel turnaje : Pavel Chrz
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Michal Koreček UR
Rozhodcí : Jaromír Šulc
Mesto : Ústí nad Labem
Rating-Ø : 1262
Datum : 06.05.2006

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno Rtg IRtg FED Klub Typ Body BH. BH. SB.Son RtgØ
1 1 Körschner Miroslav 1819 0 CZ Lokomotiva Most   7 43 55 41,50 1548
2 9 Kolář Daniel 1534 0 CZ ŠK Spartak UL   7 37 48 35,50 1391
3 6 Rubeš Jan 1603 0 CZ Bonex Teplice M 7 36½ 46½ 35,00 1375
4 3 Buchar Jiří 1672 0 CZ TJ ŠACHY POVRLY   7 36 46 35,00 1434
5 2 Kracík Tomáš 1766 1938 CZ DDM Třebechovice p.O.   41 52 36,00 1542
6 8 Kalužný Michal 1573 0 CZ Sokol Údlice   38 48½ 32,50 1403
7 7 Bakajsa Libor 1575 0 CZ Lokomotiva Most   6 44½ 55 34,75 1516
8 4 Grussová Helena 1646 0 CZ TJ DDM Klášterec nad Ohří D 6 41 51 31,75 1466
9 19 Kalužný Matyáš 1359 0 CZ Sokol Údlice M 6 38½ 45½ 27,00 1436
10 12 Fedor Ondřej 1421 0 CZ Sokol Údlice M 6 37½ 48 30,00 1373
11 22 Kotrba Matěj 1323 0 CZ TJ Slavoj Litoměřice   6 35½ 45½ 26,75 1283
12 10 Stránský Vojtěch 1485 0 CZ Bonex Teplice   38 48½ 26,00 1360
13 14 Smolík Boris 1390 0 CZ TJ Sokol LItvínov-Lom M 35 45 24,75 1351
14 11 Bartoš Patrik 1432 0 CZ ŠK Spartak UL   34½ 45½ 24,75 1303
15 18 Mazur Dominik 1360 0 CZ Lokomotiva Most M 34 44 22,25 1319
16 38 Mikeš Jan 1100 0 CZ ŠK Spartak UL M 33½ 43 24,50 1285
17 23 Rozšafný Michal 1315 0 CZ Lokomotiva Most M 31½ 39 18,25 1269
18 5 Kovář Jan 1624 0 CZ Sokol Údlice   5 37½ 48 24,75 1353
19 15 Krásný Drahomír 1386 0 CZ TJ DDM Klášterec nad Ohří M 5 37 48 22,00 1373
20 20 Špererová Kateřina 1346 0 CZ ŠO DDM Karovy Vary D 5 33½ 44½ 22,00 1287
21 29 Vlasák Martin 1250 0 CZ ŠK Spartak UL M 5 33 43 19,00 1292
22 28 Tilgner Marcel 1250 0 CZ Bonex Teplice M 5 32½ 42½ 20,50 1278
23 24 Melzer Pavel 1295 0 CZ ŠK Spartak UL   5 31½ 39½ 20,50 1237
24 13 Bažant Michal 1392 0 CZ ŠK Spartak UL   5 31 39½ 20,50 1149
25 30 Šlampa Jan 1250 0 CZ Sokol Údlice M 5 30 39½ 18,00 1317
26 26 Krejčí Michal 1250 0 CZ Bonex Teplice   5 29½ 39½ 18,00 1204
27 27 Stránská Kamila 1250 0 CZ Bonex Teplice MD 5 25½ 33 16,00 1098
28 21 Jodas Jan 1332 0 CZ Bonex Teplice   31 40 17,75 1235
29 41 Toman Ondřej 1100 0 CZ TJ DDM Klášterec nad Ohří M 28½ 38 15,75 1246
30 25 Hadraba Tomáš 1250 0 CZ TJ Šachy Povrly M 23½ 29½ 13,00 1067
31 31 Čajka Antonín 1250 0 CZ Lokomotiva Most M 4 36 47 20,75 1404
32 39 Sliva Michal 1100 0 CZ ŠK Spartak UL M 4 36 47 19,00 1353
33 16 Novotná Kristýna 1377 0 CZ ŠO DDM Karlovy Vary D 4 34½ 44½ 14,50 1277
34 48 Jedlička Jan 1000 0 CZ Bonex Teplice   4 33½ 42½ 17,00 1250
35 43 Zima Tomáš 1100 0 CZ ŠK Spartak UL   4 33 41½ 16,25 1246
36 33 Jelínková Jana 1100 0 CZ Lokomotiva Most D 4 33 41½ 15,50 1277
37 40 Sliva Richard 1100 0 CZ ŠK Spartak UL M 4 32½ 41½ 15,50 1219
38 17 Suchý Vilém 1372 0 CZ Lokomotiva Most M 4 28 37½ 14,00 1196
39 56 Špetlík Zdeněk 1000 0 CZ ŠK Spartak UL   4 27½ 32½ 9,50 1128
40 37 Marek Daniel 1100 0 CZ Sokol Údlice M 4 26 35½ 12,50 1098
41 55 Vykypěl Štěpán 1000 0 CZ Sokol Údlice M 4 23 28½ 7,00 1094
42 44 Šaffová Michaela 1100 0 CZ TJ Sokol LItvínov-Lom MD 33 42½ 15,00 1290
43 34 Jeníček Tomáš 1100 0 CZ TJ ŠACHY POVRLY M 31 40 12,50 1208
44 35 Karas Vít 1100 0 CZ ŠK Spartak UL M 26½ 35 10,50 1160
45 36 Košt'ál Jan 1100 0 CZ Bonex Teplice M 24 31½ 8,00 1148
46 54 Vozáb Filip 1000 0 CZ ŠK Spartak UL M 3 31 39 10,50 1187
47 45 Šestinová Táňa 1100 0 CZ Lokomotiva Most D 3 29½ 36 7,50 1182
48 53 Sedněv Radek 1000 0 CZ ŠO DDM Karlovy Vary   3 28 34 8,75 1200
49 42 Výborný Jan 1100 0 CZ ŠK Spartak UL M 3 26½ 34½ 6,00 1157
50 46 Šulc Josef 1100 0 CZ ŠK Spartak UL M 3 26 31½ 7,25 1101
51 32 Artazov Michal 1100 0 CZ ŠK Spartak UL   3 25 32 5,00 1192
52 50 Kumžák Jakub 1000 0 CZ ŠK Spartak UL   3 21 27 3,00 1117
53 52 Průša Vojtěch 1000 0 CZ Sokol Údlice M 27 32 5,50 1116
54 49 Jírek Tomáš 1000 0 CZ ŠK Spartak UL M 2 22½ 27½ 1,00 1126
55 51 Michalová Jana 1000 0 CZ ZŠ Chlumec MD 1 21½ 27 0,00 1068
56 47 Filipová Denisa 1000 0 CZ   MD 0 21½ 28½ 0,00 1062


Galerie vítězů
Žáci Body BH.  B
1 Körschner Miroslav Lokomotiva Most 7 43
2 Kolář Daniel ŠK Spartak UL 7 37
3 Rubeš Jan Bonex Teplice 7 36,5
Mladší žáci
1 Rubeš Jan Bonex Teplice 7 36,5
2 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 6 38,5
3 Fedor Ondřej Sokol Údlice 6 37,5
Dívky
1 Grussová Helena TJ DDM Klášterec nad Ohří 6 41
2 Špererová Kateřina ŠO DDM Karovy Vary 5 33,5
3 Stránská Kamila Bonex Teplice 5 25,5
Družstva
1 Lokomotiva Most Korschner, Bakajsa, Mazur, Rozšafný 24  
2 Sokol Údlice Kalužný Mi, Kalužný Ma, Fedor, Kovář 23,5  
3 Spartak Ústí A Kolář, Bartoš, Mikeš, Vlasák 23  
4 Bonex Teplice Rubeš, Stránský, Tilgner, Krejčí 22,5