Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Šachový festival - Ročník 2006

Amatérský open "B", rapid šach

Organizátor : ŠK Spartak UL
Reditel turnaje : Pavel Chrz
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Michal Koreček UR
Rating-Ø : 1546
Datum : 06.05.2006

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno Rtg IRtg FED Klub Body BHm. BH. B SB.Son RtgØ
1 8 Weiss Petr 1783 0 CZ Karko Ústí 6 23½ 31½ 26,50 1701
2 5 Veltruský Petr 1938 0 CZ Loko Ústí 6 21½ 30 24,00 1662
3 3 Bürgermeister Michal 1889 1889 CZ TJ ŠACHY POVRLY 5 23 32 20,75 1704
4 14 Kirs Pavel 1655 0 CZ Glaverbel Teplice 5 20 27½ 18,00 1543
5 13 Batelková Lucie 1680 0 CZ ŠK Spartak UL 5 19½ 28 18,25 1547
6 24 Skála Kamil 1397 0 CZ Lokomotiva Most 21½ 30½ 16,75 1819
7 16 Filip Stanislav 1605 0 CZ Lovochemie Lovosice 21 30 17,00 1672
8 1 Kracík Martin 1908 1908 CZ DDM Třebechovice p.O. 19 27 15,25 1683
9 9 Hošek Miroslav 1747 0 CZ Stropník Osek 19 26 12,75 1596
10 6 Sirota Sergej 1871 0 CZ Desko Liberec 18½ 26½ 14,00 1696
11 11 Vnouček Pavel 1716 0 CZ Jezdci Bystřany 4 21 29 14,50 1613
12 32 Pelc Martin 1000 0 CZ   4 19 26 11,50 1629
13 27 Skuhrovec Jaroslav 1295 0 CZ SK Smíchov 4 15 20½ 10,75 1617
14 7 Hlavatý Radek 1836 0 CZ TJ Svádov 19½ 26 10,25 1596
15 2 Vojíř, jun. Václav 1894 1894 CZ Sokol Plzeň 18½ 25½ 9,75 1497
16 12 Frydrýn Zdeněk 1691 0 CZ ŠO DDM 17 23 10,25 1476
17 10 Lešák Jiří 1719 0 CZ SK Demas Děčín 13 19 8,00 1302
18 23 Diviš Jiří 1459 0 CZ Stropník Osek 3 17 23½ 9,75 1664
19 19 Nováková Lada 1542 0 cz Sp. Poříčí 3 16½ 23½ 7,75 1442
20 4 Vojíř, sen. Václav 1886 1886 CZ Sokol Plzeň 3 16 23 7,50 1402
21 21 Různa Jindřich 1481 0 CZ SK Demas Děčín 3 16 23 6,25 1314
22 18 Černohous Ondřej 1578 0 CZ ŠO DDM Karlovy Vary 3 15½ 21 5,50 1407
23 17 Beil Richard 1589 0 CZ TJ Svádov 3 13½ 19½ 6,00 1407
24 30 Mikeš Jaroslav 1000 0 CZ ŠK Spartak UL 16 23½ 7,00 1655
25 15 Werner Bohumír 1608 0 CZ Klášterec nad Ohří 15½ 23½ 6,00 1420
26 29 Mareš Jan 1000 0 CZ   13½ 20 5,50 1467
27 31 Paşcha Petr 1000 0 CZ   11½ 16 3,75 1378
28 20 Čechová Františka 1512 0 CZ ŠK Spartak UL 2 17 22½ 4,00 1463
29 26 Rýgl David 1351 0 CZ Sokol Údlice 2 15½ 23½ 5,50 1650
30 22 Černý Jakub 1471 0 CZ SK Demas Děčín 2 14 19½ 3,50 1513
31 25 Ohryzek Ludvík 1367 0 CZ Karko Ústí 16½ 23½ 4,75 1434
32 28 Hrdlička Ondřej 1000 0 CZ SK Demas Děčín 1 14 20½ 3,50 1497