Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Novinky
Hostíme 9.12. poslední, třetí, Velkou cenu žák. družstev, bude to drama
Áčko vítězí těsně před pražáky na VC Teplic
 
Podařilo se, náš Á-tým zvítězil na Velké ceně Teplic 4členných žákovských družstev.
Vláďa Veverka a Martin Mikulka byli vyhlášeni nejlepší na své (1. a 2.) šachovnici, Martin 7 bodů ze 7! Na vítězství se podílel Ivan Poliakov a Vítek Zischka.
Těsně v posledním kole naši předeběhli mezinárodní tým Aurora Praha a vyměnili si místa z VC Mostu. A tak když budeme hostit 9.12. VC Ústí n.L. hranou ve Velkém Březně, kdo vyhraje z těchto dvou týmů, je vítězem celého seriáli.
Béčko v pozměněné sestavě se snažilo, skoro mohlo dosáhnout na brambory, nakonec solidní 7.místo.    
 
Soutěže dospělých družstev KP I. a KP III.
 B-tým má další tři body, 4,5:3,5 z Povrlů
 
Náš B-tým, který zůstal v KPI. jako náhradník si připisuje ve 2.kole 2. vítězství. Nyní na půdě silných Povrlů, přičemž naši nastoupili bez prvních 4 hráčů soupisky. Nádherný zápas, mladí i dřívě narození se moc snažili. Sice soupeři vedou 1:0, když 14letého Vláďu Veverku porazí silný Jiří Sochor. Pak vyrovná Ivan Hrabal, dále se zkušeným Jar. Říhou st. (2050 elo) dvanáctiletý Martin Mikulka zvýší v náš prospěch. A třetí výhru vedoucí k výhře v zápasu přidal Michal Sliva. Mezitím remizují Marie Bažantová a Nikola Hampl. Za stavu 4:3 opakuje tahy kapitán Pavel Chrz a tím jistí 3 body za výhru v zápase.   
 
   V KPIII. remízuje náš "E"-tým s Éčkem šachového klubu Teplice 2:2. Vyhrál Petr Olbricht a Ondra Litoš, prohráli Jan Řeháček ml. a Jirka Koudelka.
 
 Detail o soutěžích: KPI. Béčko a  KPIII. Éčko