Znak Spartaku

Šachový klub
Spartak Ústí nad Labem

Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Znak Spartaku
Novinky
Seriál mládežnické Grand-Prix pokračoval ve Štětí
Martin Mikulka má zlato 
 
 
Nejmladší člen naší 8členné výpravy Martin Mikulka (roč. 2011) vyhrál mezi 38 mladšími žáky s 6,5 bodu z 7. Turnajovou premiéru měli začátečníci ročníků 2010, kteří hrají v klubu od podzimu, Vašek Vlačiha a Péťa Mrázek. Vedli si moc dobře, získali ze 7 partií 3 resp. 2 body.
 
Ve starších žácích si většina našich vzala time-out v nabitém programu, Ondra David skončil 13. V Juniorech neobhájil Jan Toman vítězetví z předchozích turnajů, přesto je 4.místo 4. nasazeného Honzy solidní výsledek
 
Trenérem byl Michal Sliva, organizačně s výpravou pomohl Martin Mikulka st. 

Pořadí ve Štětí: mladší žáci   starší žáci   junioři  Příští GP je o jarních prázdninách, 8.2. Litoměřice.
 

 V neděli pokračovaly soutěže dospělých
Áčko neuspělo, Céčko drtivě
vyhrálo
 
Á-tým ve 2lize stále bojuje v sestupovém pásno, na zápas do Údlice nemohlo kvůli nemoci nebo VŠ cestovat více hráčů ze základu, dostalo se tak i na náhradníky a bohužel náš tým na body nedosáhl.
 Ligovou peremieru si odbyl Dan Hong Werber ve svých 12 letech. V zápase vyhrál 1.háč našeho týmu Daniel Kotek s domácím Ondrou Tomanem, blýskl se výhrou dorostenec Pavel Šmíd se zkušeným J.Horákem a třetí bod připojil  Jan Voslař. Neuspěli ve svých partiích: Jakub Přibyl, Dan Balín, Pacvel Chrz, Dan Hong Werner a Marie Bažantová.
 
C-tým v KPII. bezpečně vysoko porazil Céčko Chlumce 6,5:1,5. Vyhráli: Milan Maščák, Michal Sliva, Jiří Rojt, Franta Mrkvan a Nikola Hampl. Remízy: Jan Toman, Marek Šíp a Michal Mach.