Masarykova 228, 400 01 Ústí nad Labem, IČO 44554222
Novinky

Druhý turnaj krajské Grand-Prix v Chomutově
Dan Hong Werner vítězí

Mezi staršími žáky dosáhl jako jediný Dan Hong Werner 6 bodů a vyhrál turnaj mezi 37 mladými šachisty. Do desítky se vešli: Marek Šíp 6. a na 9. místě  Karel Bureš (oba lépe než nasazení). Zajímavostí je, že všichni tři jsou nejmladšího ročníku 2007 (vítěz Daník navíc úplně nejmladší po polovině prosince 2007).

V kategorii 2008 a ml. (21 účastníků) se probojoval do první desítky 9.místem Ondra David. I další naši se snažili, pro některé to byl jeden z prvních turnajů.

Děkujeme trenérovi Michalu Volfovi za vedení výpravy a  otci Dana Honga za dovoz materiálu.

Pořadí starší žáci      mladší žáci

Aktualizováno 25.11. 16.h.:

Áčko stále bez ztráty, Béčko bez bodů z Povrlů, Déčko vítězí
Pokračovaly soutěže dospělých

Áčko dospělých zdecimované nemocemi po mnohých omluvenkách se taktak sešlo v osmi doma v Krajském přeboru I.třídy. A to ještě polovina indisponovaných by raději zůstala doma. Nakonec si 3 body za výhru 5:3 tým připsal s Chlumcem. Vyhráli: Jakub Přibyl proti silnému K.Dusbabovi,  Václav Kupšovský a Jan Voslař. Remizovali: Vladimír Hadraba, Dušan Erban, Marie Bažantová a Dan Balín. Proti Zdeňku Mittelbachovi neuspěl Pavel Chrz.

B-tým také v KPI. neuspěl v Povrlech 2:6, Šachy Povrly vedou o skore před naším áčkem. Vyhrál jen Honza Hung Do, remízovali Tomáš Zima a Richard Sliva. Prohráli: Pavel Šmíd, Ivan Hrabal, Michal Rouč, Michal Sliva a Jar. Zima.

Déčko v KP III. porazilo Chlumec C 3:2. Vyhrál Michal Mrkvan (ve své první soutěžní partii, otec Franty) i Franta Mrkvan. Remízoval na první desce další ze žáků Dan Hong Werner a Michal Volf. Neuspěl jen Michal Mach.

Céčko příští neděli hostí Chlumec B na stadioně od 10.hodin.

Přehled soutěží: A  B   C  D (2x KPI. KPII., KPIII).